Strony internetowe

responsywne strony internetowe z przyjaznym panelem zarządzania treścią

Ponad połowa ruchu na stronach www pochodzi z urządzeń mobilnych

Mobilna strona internetowa

Internet został spopularyzowany do rangi użytku codziennego. Promowanie własnej marki bez posiadania strony WWW ryzykownie zmniejsza szansę dotarcia do większej liczby klientów. W Adrise skutecznie wdrażamy w życie powyższe mechanizmy oraz odpowiadamy na potrzeby klientów. Umiemy przygotować angażujące odbiorców treści i projektować strony WWW tak, by nie tylko dawały ich użytkownikom maksimum wygody, ale zawierały treści przyjazne wyszukiwarkom i jednocześnie w pełni przekazywały niezbędne informacje.

Bezpłatna wycena

image

Przyjazny design

Klienci, którzy znajdą się na Twojej stronie internetowej w ciągu kilku sekund oceniają ją na podstawie wyglądu. Jeżeli w tym czasie nie uda Ci się ich zainteresować opuszczą oni ją szybciej niż się na niej znaleźli. Dzisiaj mało kto wczytuje się w treść strony. Większość użytkowników przegląda strony internetowe i szuka istotnych dla siebie informacji. Zostaw na swojej stronie internetowej tylko najważniejsze elementy zachowując dodatkowo standardy SEO co do treści, a w krótkim czasie doświadczysz pozytywnego wzrostu konwersji na Twojej stronie www.

image

Standardy RWD

Jak pokazują ostatnie badania, udział urządzeń mobilnych w ogólnej liczbie odsłon generowanych nieustannie na witrynach internetowych w Polsce rośnie. Pociąga to tym samym wzrost konsumpcji treści internetowych na ekranach telefonów i tabletów, w tym nie tylko w czasie wolnym, ale też i podczas przerw reklamowych w telewizji (tzw. multitasking). Dzięki odpowiednio zaprojektowanej pod urządzenia mobilne stronie możesz osiągnąć wzrost liczby Klientów nawet do 50%.

image

Standardy SEO

Samo stworzenie strony mobilnej to jednak dopiero początek, ponieważ niezwykle istotne jest jej zoptymalizowanie pod kątem SEO. Obecnie treści na stronie mają bardzo duże znaczenie przy optymalizacji pod kątem SEO. Wpływ na pozycjonowanie strony mają również zachowania użytkowników na stronie: jak szybko z niej wychodzą, czy spędzają na niej dużo czasu. Strony internetowe, które tworzymy zawsze są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek oraz zachowań użytkowników.

image

Intuicyjny panel CMS

Strona internetowa z przyjaznym panelem zarządzania treścią pozwoli Ci na samodzielną aktualizację treści w każdym miejscu i czasie oraz uniezależnienie się od czasu pracy i dostępności informatyka. Panel CMS umożliwia Ci oprócz łatwego i szybkiego zarządzania informacjami na stronie również łatwiejszą rozbudowę witryny, czy proste redagowanie i dodawanie aktualności

image

Domena i hosting

Decydując się na zaistnienie w Internecie powinieneś zastanowić się nad wyborem nazwy domeny. Domena będzie wizytówką Twojej firmy, więc warto by jej nazwa była atrakcyjna oraz związana z Twoją firmą. Podczas tworzenia strony internetowej dokładnie analizujemy rynek oraz Twoją konkurencję i doradzamy w wyborze odpowiedniej domeny. Zamawiając u nas stronę www otrzymasz domenę i hosting na rok gratis.

image

Wsparcie techniczne

Świadczymy również profesjonalną opiekę nad stronami internetowymi, bieżącą pomoc w obsłudze i usuwaniu usterek. Dbamy o najwyższe bezpieczeństwo Twojej strony internetowej, tworzymy kopie zapasowe, aktualizujemy zabezpieczenia, usuwamy wirusy ze strony. Wszystko starannie monitorujemy i wyciągamy wnioski na przyszłość. Zamawiając u nas własną stronę internetową otrzymujesz rok gwarancji na wszystkie aspekty techniczne związane z bezpieczeństwem strony www.

Zamów bezpłatną ofertę na zaprojektowanie strony internetowej

Jesteś zainteresowany?

© 2019 Adrise. Dbamy o wizerunek Twojej firmy