Sklepy internetowe

skutecznie sprzedające systemy e-commerce to nasza specjalność

Ponad 60% Polaków deklaruje, że robiło zakupy przez Internet

Otwórz sklep internetowy

Kompleksowo pomożemy Ci rozwinąć sprzedaż, dopasujemy funkcjonalności do Twoich potrzeb i budżetu, w razie potrzeby oprogramujemy zaawansowane moduły i integracje z zewnętrznymi systemami. To co wyróżnia nas na tle konkurencji to, że na etapie tworzenia sklepu internetowego dbamy o każdy szczegół, zarówno od strony użytkownika, jak i potencjalnego Klienta. Dzięki temu otrzymasz narzędzie dostosowane do Twoich potrzeb, które w krótkim czasie zacznie sprzedawać.

Bezpłatna wycena

image

Atrakcyjny wygląd

Dobrze zaprojektowany sklep internetowy to klucz do sukcesu w branży e-commerce. Nasze sklepy są zoptymalizowane pod kątem wyglądu, klienta i konwersji. W naszych projektach dostarczamy użytkownikom sklepu internetowego pełen komfort, tak aby realizowała on podstawowe cele. Zawsze działamy w oparciu o obecne trendy, dzięki czemu nasze sklepy internetowe cieszą się bardzo dużą popularnością na rynku.

image

Sklep prosty w obsłudze

Zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz nie mieć dużej wiedzy informatycznej. Dlatego to co wyróżnia nasze projekty to przede wszystkim prosta obsługa, łatwa nawigacja, brak niepotrzebnych i często nieużywanych, a drogich opcji. Obsługa i administracja prostym sklepem internetowym przez jego właściciela musi być łatwa, prosta i intuicyjna. Tworzenie nowych podstron i kategorii, wstawianie nowych towarów i zdjęć nie może być trudniejsze niż szybkie wystawienie towaru na aukcjach.

image

Zaawansowane funkcje

Dzisiejszy e-biznes potrzebuje zaawansowanych integracji z szybkimi płatnościami, kurierami, paczkomatami, hurtowniami, systemami CRM i systemami ERP takimi jak Subiekt GT. Dodatkowym atutem dobrego systemu e-commerce są rozbudowane statystyki sklepu internetowego, dzięki którym dokonasz analizy wielu elementów takich jak: zamówienia, wizyty w sklepie, klienci i produkty, a także zjawisko porzuconych koszyków. Jasno przedstawione dane będą wskazówką do modyfikowania e-sklepu i zwiększania konwersji.

image

Optymalizacja SEO

Ruch organiczny to trwałe fundamenty sprzedaży online. Jeśli nie doprowadzisz swojej witryny do idealnej konstrukcji, to nawet najbardziej skuteczna praca na innych płaszczyznach, może pójść na marne. Tworzoymy sklepy internetowe, a następnie optymalizujemy je pod kątem SEO. Pozycjonowanie sklepu internetowego, to proces bardzo złożony. Jest to efektem bardzo skomplikowanego algorytmu Google’a, który decyduje o tym, kto i na jakie zapytanie znajduje się w TOP10 wyników wyszukiwania.

image

Domena i hosting

Decydując się na rozpoczęcie sprzedaży w Internecie powinieneś zastanowić się nad wyborem nazwy domeny. Domena będzie wizytówką Twojej firmy, więc warto by jej nazwa była atrakcyjna oraz związana z Twoją firmą. Podczas tworzenia strony internetowej dokładnie analizujemy rynek oraz Twoją konkurencję i doradzamy w wyborze odpowiedniej domeny. Zamawiając u nas profesjonalny sklep internetowy otrzymasz domenę i hosting na rok gratis.

image

Wsparcie techniczne

Świadczymy również profesjonalną opiekę nad sklepami internetowymi, bieżącą pomoc w obsłudze i usuwaniu usterek. Dbamy o najwyższe bezpieczeństwo Twojego e-sklepu, tworzymy kopie zapasowe, aktualizujemy zabezpieczenia, usuwamy wirusy ze strony. Wszystko starannie monitorujemy i wyciągamy wnioski na przyszłość. Zamawiając u nas własny sklep internetowy otrzymujesz rok gwarancji na wszystkie aspekty techniczne związane z jego bezpieczeństwem.

Zamów bezpłatną ofertę na zaprojektowanie sklepu internetowego

Jesteś zainteresowany?

© 2019 Adrise. Dbamy o wizerunek Twojej firmy