Optymalizacja SEO

optymalizacja strony internetowej, audyt SEO

Twoja strona przyjazna dla wyszukiwarek i użytkowników

Optymalizacja stron www

Optymalizujemy kod oraz treść, aby strona lepiej indeksowała się w wyszukiwarce. Zwracamy również uwagę, aby Twoja oferta była odpowiednio wyeksponowana, a treści przyjazne dla użytkownika. Twoja strona powinna sprzedawać. Podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Bezpłatna wycena

image

Strona przyjazna wyszukiwarce

Optymalizacja strony internetowej to podstawa kampanii SEO. Są to techniczne zmiany w obrębie strony www, niekiedy niezauważalne gołym okiem. Jednak dla algorytmu wyszukiwarki oraz dla robotów indeksujących jest to bardzo ważne, ponieważ podczas indeksacji oceniają one jakość kodu i treści. Optymalizację należy przeprowadzać nie tylko na stronach nowych, ale także na tych, które w sieci znajdują się od dobrych kilku lat. Algorytmy Google zmieniają się niemalże z miesiąca na miesiąc. Brak optymalizacji lub niepełne jej przeprowadzenie może utrudniać zdobycie wysokich pozycji, a co za tym idzie podnieść koszty pozycjonowania.

image

Bezpłatny audyt SEO

W wyniku przeprowadzonej analizy strony www pod kątem dopasowania do wymagań wyszukiwarki Google, powstaje audyt opisujący sugerowane zmiany. Właściwa optymalizacja pozwala skutecznie konkurować o najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Skontaktuj się z nami, a w ramach bezpłatnego audytu SEO wykonamy indywidualną, dogłębną analizę Twojej strony internetowej, wskażemy błędy krytyczne, a także zasugerujemy wszystkie możliwe zmiany.

Audyt SEO

image

Znamy algorytmy Google

Przyjmuje się, że Google dokonuje kilkuset zmian w swoich algorytmach rocznie. Oczywiście większość z nich służy jedynie delikatnym udoskonaleniom, jednak niektóre są znacznie bardziej poważne i mogą zaważyć na tym, jak nasza strona poradzi sobie w wynikach wyszukiwania. Warto pamiętać, że współczesne algorytmy bazują na machine learningu i sztucznej inteligencji. Uczą się same, gromadzą potrzebne dane, analizują je. Wszystko po to, by użytkownik dostał jak najlepszy rezultat poszukiwań.

image

Analiza SEO

Analizujemy nie tylko działania konkurencji, czy potencjały słów kluczowych ale przede wszystkim monitorujemy wyniki podjętych już działań. Tylko w ten sposób można efektywnie zarządzać projektem, modyfikować kierunek działań oraz cieszyć się ze wzrostów ruchu organicznego. Do każdego projektu podchodzimy holistycznie, zdajemy sobie sprawę, że na sukces Twojej strony w Internecie ma wpływ wiele czynników i dopiero odpowiednie połączenie wszystkich z nich da właściwy efekt.

Zamów bezpłatną ofertę na optymalizację strony www

Jesteś zainteresowany?

© 2019 Adrise. Dbamy o wizerunek Twojej firmy