Identyfikacja wizualna

logo, księga znaku, wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki ofertowe, gadżety z logo

Profesjonalny projekt logo i księgi znaku

System identyfikacji wizualnej

Skuteczne tworzenie brandu to więcej niż kreatywność, strategia i spójność. To długotrwały proces, który ma nadać firmie niepowtarzalne cechy i wyróżnić ją na tle konkurencji, a przede wszystkim na stałe trafić do świadomości klientów.

Bezpłatna wycena

image

Czym jest identyfikacja wizualna?

Identyfikacja Wizualna (Corporate Identity, CI, Key Visual, Branding) ma na celu określenie kolorystyki, formatów, krojów czcionek oraz elementów graficznych, które mają być zastosowane do tworzenia materiałów reklamowych Twojej marki. Każdy z tych elementów powinien na tyle, ile to możliwe charakteryzować markę, a także wpływać na jej pozytywny odbiór przez potencjalnego Klienta. Spójny system identyfikacji wizualnej powoduje efektywniejsze kojarzenie Twojej firmy na tle konkurencji, dzięki czemu pozwala przeprowadzać jeszcze bardziej efektywne kampanie reklamowe.

image

Co w Twoim brandzie piszczy?

Jak postrzegana jest moja firma? Co sobą komunikuje? Jaka jest jej tożsamość? Z czym się kojarzy? Jak jest widziana przez Klientów? Czym się wyróżnia na tle konkurencji? To tylko kilka pytań z grupy tych, które należy sobie postawić przy tworzeniu profesjonalnego sójnego systemu identyfikacji wizualnej. Jest to bowiem punkt wyjścia do analizy i zdefiniowania głównych aspektów działalności firmy. W połączeniu z analizą rynku powstaje strategia marki, która powinna w odpowiedni sposób przekazać wartości firmy oraz podkreślić jej unikatowość.

image

Projekt logo

Dobre logo powinno być proste - łatwo zapadające w pamięci Twoich Klientów, rozpoznawalne - pozytywnie wyróżnione na tle Twojej konkurencji oraz ponadczasowe. Choć jeszcze na 100% nie wiesz, jak wygląda idealne logo Twojej firmy, to na 100% dowiesz się o tym decydując się na współpracę z Adrise. Zawsze prezentujemy całe spektrum atrakcyjnych koncepcji, a także inspiracji, z których zawsze powstaje w 100% satysfakcjonujące rozwiązanie. Zależy nam na Twoim sukcesie! To bardzo szlachetna cecha w dzisiejszych czasach.

image

Wizytówki

Jak powinna wyglądać Twoja wizytówka? Czy ma być zwykła papierowa, plastikowa, pokryta folią, czy może uszlachetniona specjalnym drukiem? W procesie tworzenia systemu identyfikacji wizualnej Twojej marki zajmiemy się wszystkimi detalami. Zasugerujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania oraz przygotujemy profesjonalny, ładny dla oka projekt graficzny. Sam fakt posiadania wizytówek to mniej niż połowa sukcesu. Jeśli nie budzi uznania, jest niedbale wykonana i zaprojektowana, przyniesie efekt odwrotny od spodziewanego. Dlatego zaprojektowanie wizytówki warto zlecić profesjonalnej agencji, która pomoże w osiągnięciu zadowalającego efektu.

image

Papier firmowy

Papier firmowy wciąż jest ważnym elementem praktyki biznesowej. Jest traktowany jako wiarygodny dowód, że nadawca prowadzi biznes, poza tym często zawiera istotne informacje, takie jak dane adresowe i kontaktowe firmy. Papier z nagłówkiem firmowym jest najbardziej oficjalnym rodzajem komunikacji biznesowej. Ma w sobie powagę i jest spójny z marką. Jest to świetne uzupełnienie materiałów reklamowych Twojej firmy, które podnosi rozpoznawalność Twojej marki na tle konkurencji.

image

Koperty z logo

Dzięki nim potencjalny klient czuje się bardziej doceniony, zaciekawiony i jest dużo większa szansa, że otworzy Twoją kopertę z ofertą reklamową, lub propozycją biznesową. Proponujemy koperty z nadrukiem, które samodzielnie dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań. Koperty firmowe z logo zaliczane są do materiałów promocyjnych, w które wyposażona powinna być każda firma, niezależnie od jej wielkości.

image

Teczki

Teczki ofertowe są niezastąpione przy przedstawianiu ofert handlowych szczególnie wtedy, gdy dokumentacja składa się z wielu stron i nie zawsze takich samych. Przyciągnij uwagę Twoich Klientów. Profesjonalny projekt teczki z nadrukiem i solidne wykonanie zrobią odpowiednie wrażenie. Teczka firmowa idealnie nadaje się do uporządkowania dokumentacji firmy, przechowywania korespondencji firmowej, ochrony dokumentów przed zniszczeniem i co najważniejsze - promocji firmy.

image

Roll-up

W Twoim wyposażeniu nie może zabraknąć nowoczesnego roll-up, który jest niezwykle łatwy i szybki w montażu. Roll-up to bardzo popularny system reklamowy, który składa się z grafiki nadrukowanej na płótno zwiniętej w kasetę. Roll up jest niezastąpionym narzędziem do wspomagania różnego typu działań reklamowych. Zalecany jest wszędzie tam gdzie bezpośredni kontakt wymaga wzmocnienia przekazu wizualnego.

Zamów bezpłatną ofertę na zaprojektowanie systemu identyfikacji wizualnej

Jesteś zainteresowany?

© 2019 Adrise. Dbamy o wizerunek Twojej firmy