Kampanie Google Ads

wysoka skuteczność kampanii, proste zasady współpracy, szybkie rezultaty

Kampania linków sponsorowanych

Google Ads

Oferujemy profesjonalne wsparcie w prowadzeniu kampanii Ads (dawniej Google Adwords) i zapewniamy skuteczną optymalizację reklam. W pełni wykorzystujemy możliwości Google Ads. Gwarantujemy monitoring wyników i bieżącą optymalizację kampanii. Daj się znaleźć potencjalnym klientom dokładnie w momencie, gdy szukają w Google oferty takiej jak Twoja. Zapłacisz tylko wtedy, gdy klikną reklamę i odwiedzą Twoją stronę lub do Ciebie zadzwonią.

Bezpłatna wycena

image

Interesują Cię szybkie efekty?

Stawiając na kampanię Google Ads z Adrise szybko zaistniejesz w wynikach wyszukiwania, zwiększysz świadomość marki, skutecznie dotrzesz do grupy docelowej poprzez odpowiednie targetowanie, zdobędziesz nowych Klientów, dzięki czemu wygenerujesz większą sprzedaż. Powierzając nam prowadzenie swojej kampanii AdWords, możesz mieć pewność, że jesteśmy doświadczonym zespołem posiadającym odpowiednią wiedzę i umiejętności w zakresie linków sponsorowanych,

image

Rożnorodność kampanii

Nasi specjaliści dobiorą wśród wielu typów kampanii AdWords zestaw dopasowany idealnie do Twoich potrzeb biznesowych. Wykorzystujemy potencjał sieci wyszukiwania i docieramy do Klientów, którzy szukają Twojej usługi w czasie rzeczywistym. Dodatkowo, w zależności od potrzeb Klienta stosujemy kampanie banerowe, produktowe oraz kampanie video.

image

Remarketing

Osoby, które pojawiły się na stronie Twojej firmy i obejrzały co najmniej jeden produkt, bądź usługę powinieneś przez kolejne dni angażować za pomocą banerów, na których umieszczone są zdjęcia oglądanych wcześniej produktów. W ten sposób część Klientów wróci do Ciebie i dokończy zakup. Remarketing to format reklamowy, który niesamowitą popularnością cieszy się wśród właścicieli sklepów internetowych, lecz jest odpowiednim narzędziem dla każdej firmy reklamującej się w Google Ads.

image

Zwiększ konwersję

Konwersje możemy podzielić na mikro i makro czyli te które realizują bezpośrednio cel biznesowy jak np. sprzedaż w sklepie ale także cele poboczne jak np. zaangażowanie, czas spędzony na stronie czy zapis na newsletter. W celu lepszego wykorzystania budżetu i zwiększenia konwersji opracowujemy harmonogram wyświetlania reklam w oparciu o dotychczasową konwersyjność. Z nami szybko i skutecznie podniesiesz współczynnik ROI (współczynnik konwersji, wartości sesji) swojej kampanii.

Zamów bezpłatną ofertę na zaprojektowanie sklepu internetowego

Jesteś zainteresowany?

© 2019 Adrise. Dbamy o wizerunek Twojej firmy